Satış ve Servis

KEŞİF PLANI HAKKINDA

Satış mühendislerimiz ve bayilerimiz, doğalgazlı şömine veya odunlu şömine kurulacağı yere bağlı olarak ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan modeli önermekten mutluluk duyacaktır.


Planlarınız veya bütçeniz ne olursa olsun, estetik kaygıları, teknik kısıtlamaları ve düzenlemeleri hesaba katmanız gerekmektedir.
Uzmanlarımızdan biri, tüm gereksinimlerinizin karşılandığından emin olmanıza yardımcı olacaktır. Sizinle temasta olan satış mühendisimiz ile modellerimizin bir veya daha fazlası için kurulum bilgilerini içeren kişiselleştirilmiş bir keşif planı ücretsiz talep üzerine sağlanabilir. Odunlu şömine, doğalgazlı şömine veya bacasız şöminenin nerede konumlanacağı ile ilgili bilgileri (çizimler, ölçümler, vb.) bize bildirmeniz yeterlidir..
Maliyet tahminlerini, bölüm çizimlerini ve açıklamaların yerin belirli koşullarını da hesaba katan bir plan hazırlayacağız, ör. tavan yüksekliği ve eğimi, mevcut bacalar, termik verimlilik vb. planlar tarafınızla paylaşılacaktır ve tüm teknik hizmetler size bir yükümlülük getirmeden tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Kişiselleştirilmiş bir kurulum ve keşif planını satış mühendisimizden isteyiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

× Whatsapp İletişim